Tips voor de perfecte BNI-zoekvraag: 52 weken, 52 leads
Dinsdag 8 mei 2018
Als nieuw BNI-lid stel je vaak zeer veel zoekvragen want die zijn nog zeer makkelijk te vinden, maar toch krijg je niet altijd concrete antwoorden op je zoekvraag. En dat kan frustrerend zijn.
BNI netwerk training
En toch is het mogelijk. Daarom gaf ik in november 2015 (toen ons bedrijf nog Content Crackers heette) deze netwerk training aan mijn BNI Chapter: 52 weken, 52 leads! Dankzij een zéér specifieke zoekvraag.
Bij ervaren BNI-leden zien we dat er vaak minder zoekvragen gesteld worden.
De grote oorzaak is dat de lijst met evidente contacten is uitgeput. Maar tegelijk ontdek je door de zoekvragen van andere leden dat er 1000-den bedrijven in jouw regio bestaan waarvan je nog nooit hebt gehoord. En daar liggen dus de opportuniteiten.
Benut het BNI Netwerk
Als je dus succesvol wil zijn in je BNI Chapter moet je je zoektocht focussen op het netwerk van jouw mede BNI-leden. Op die manier weet je dat als je een zoekvraag stelt, er in principe iemand voor jou een warme introductie wil doen… Onmogelijk? Niet helemaal als je LinkedIn op deze manier gebruikt.
Lees ook: 3 jaar als lid van BNI Leuven Artois: de exacte omzet!
Opgelet voor phishing-e-mails
Dinsdag 31 januari 2023
Mijn 2022: milestones, groeicijfers, én doelstellingen voor 2023.
Vrijdag 27 januari 2023
20 cadeautips voor Valentijn bij lokale webshops
Dinsdag 17 januari 2023
Team Webhero wenst jullie fijne feestdagen en een fantastisch 2023
Zaterdag 24 december 2022